Direct naar hoofdmenu / zoekveld
Home / Integraal Gebiedsger... / Tuinenronde in Nagel...

Tuinenronde in Nagele

Een goed verzorgde en goed onderhouden tuin draagt bij aan uw eigen leefbaarheid en die van uw buren. Maar niet iedereen vindt het even leuk om zijn of haar tuin te onderhouden.
 
Inspectieronde in Nagele
In oktober zijn Ingrid Vriend (gebiedsregisseur Nagele) en Christel Timmers (Mercatus) door Nagele gaan lopen om tuinen te bekijken. Alle bewoners hebben vooraf een brief ontvangen met de aankondiging van deze 'Tuinen-inspectieronde'. Het doel: in kaart brengen hoe het gesteld is met het tuinonderhoud in Nagele.



In gesprek met de bewoners

Via zo'n actieve rondwandeling kom je in gesprek met bewoners. Iemand even aanspreken en afspraken maken is daarmee een stuk gemakkelijker. Sommige bewoners die niet thuis bleken, hebben een brief ontvangen met daarin de vraag de tuin op orde te maken. De bewoners met een koopwoning is ook gevraagd om mee te werken aan een prettige leefomgeving door hun tuin goed te onderhouden.

 

Het resultaat

In totaal zijn 225 tuinen geïnspecteerd. Slechts 23 tuinen waren niet in orde. Deze manier van controle op tuinen is nieuw, maar bevalt goed. Mercatus onderzoekt nu of deze werkwijze in alle dorpen en in Emmeloord ingevoerd kan worden. We houden u natuurlijk op de hoogte!

 

rode-tulp



terug<<
Zoeken
Uitgebreid zoeken