Jaarkalender betalingen bijstand

Op deze pagina leest u de belangrijkste data voor de betaling van de maandelijkse uitkering.

Uitkeringsdata 2026

UitkeringsmaandVerzenddatum IKFInleverdatum IKFBetaaldatum uitkering
Januari9-1-202616-1-202630-1-2026
Februari10-2-202617-2-202627-2-2026
Maart10-3-202617-3-202631-3-2026
April10-4-202617-4-202630-4-2026
Mei8-5-202615-5-202629-5-2026
Juni10-6-202617-6-202630-6-2026
Juli10-7-202617-7-202631-7-2026
Augustus10-8-202617-8-202631-8-2026
September10-9-202617-9-202630-9-2026
Oktober9-10-202616-10-202630-10-2026
November10-11-202617-11-202630-11-2026
December10-12-202617-12-202630-12-2026

 

Toelichting

  • Uitkeringsmaand

Dit is de maand waarop de uitkering betrekking heeft.

  • Verzenddatum IKF

IKF staat voor Inkomstenformulier. Dit formulier moet u maandelijks invullen en inleveren als u naast uw uitkering ook inkomsten heeft. Op de datum die in deze kolom staat sturen wij het formulier naar u. De datum is een indicatie. Soms kunt u het een dag of een paar dagen later ontvangen.

  • Inleverdatum IKF

IKF staat voor Inkomstenformulier. Dit formulier moet u maandelijks invullen en inleveren als u naast uw uitkering ook inkomsten heeft. Op de datum die in deze kolom staat willen wij het formulier en loonstroken graag van u ontvangen.

Lukt het niet om het inkomstenformulier op de inleverdatum in te leveren omdat u de loonstroken nog niet heeft? Later inleveren is geen probleem. Soms kan het wel betekenen dat wij de uitkering niet op de betaaldatum kunnen overmaken. U ontvangt dan later een betaling. Komt u dit niet goed uit? Neem dan contact met ons op! Misschien kunnen wij hierover persoonlijke afspraken maken.

U kunt het inkomstenformulier en loonstroken ook digitaal inleveren door een e-mail met bijlagen te sturen naar inkomsten@noordoostpolder.nl.

  • Betaaldatum uitkering

Dit is de datum waarop wij de uitkering betalen.