Provincie werkt aan rotondes Hannie Schaftweg
Provincie Flevoland voert vanaf juni 2025 werkzaamheden uit aan twee rotondes op de Hannie Schaftweg in Emmeloord. De rotondes ‘Hannie Schaftweg – Titaniumweg’ is klaar en vanaf half augustus pakken ze de rotonde ‘Hannie Schaftweg – Pilotenweg’ aan. Verkeer kan tijdens de werkzaamheden geen gebruik maken van de bestaande routes en moet dus omrijden.
Werkzaamheden
Het asfalt wordt vervangen. De fietspaden krijgen beton in plaats van asfalt. Omdat de werkzaamheden in fases worden uitgevoerd zijn er verschillende omleidingsroutes.
Rotonde Hannie Schaftweg - Pilotenweg
De werkzaamheden aan de rotonde ‘Hannie Schaftweg – Pilotenweg’ starten half augustus en duren naar verwachting t/m eind september. Bij deze afsluiting kan verkeer richting Espel de Urkerweg en de Zuidwesterringweg pakken, of afslag 15 van de A6 gebruiken. Die laatste adviseren we ook voor verkeer van en naar Emmeloord – Noord. Het centrum van Emmeloord is deze periode gewoon te bereiken via de Randweg.
Fiets- en busverkeer
Fietsverkeer kan tijdens de werkzaamheden gewoon gebruik maken van de bestaande routes. Dit geldt ook voor de hulpdiensten. De bus maakt wel gebruik van een omleidingsroute. Informatie daarover is op te vragen bij de busmaatschappij.
Meer informatie
Meer informatie over de werkzaamheden en de omleidingsroutes is te vinden op de website van de provincie.
Kijk voor actuele informatie en andere werkzaamheden van de provincie op flevowegen.nl.